Aktualności


Oficjalne otwarcie inwestycji nadbudowy pawilonu E naszego szpitala

Data:
Kategoria: Bez kategorii

Dzisiejszy dzień jest dla nas bardzo znaczący i wyjątkowy. To właśnie dzisiaj odbyło się uroczyste otwarcie inwestycji nadbudowy Pawilonu E naszego szpitala.

Dyrektor ZZOZ w Wadowicach Barbara Bulanowska wyraziła swoje uznanie dla wszystkich, którzy uczestniczyli w realizacji inwestycji „Jesteśmy niemiernie wdzięczni, wszystkim tym, którzy zaangażowani byli w realizację przedsięwzięcia i bez których nie miałoby szans powodzenia. Serdecznie dziękujemy Starostwu Powiatowemu oraz Radzie Powiatu za ogromny wkład finansowy i osobiste zaangażowanie. Dziękujemy Marszałkowi i Wicemarszałkowi Województwa Małopolskiego za przekazanie dotacji oraz Panom Posłom zaangażowanym w pozyskanie środków z rezerwy ogólnej Skarbu Państwa. Dziękujemy przedstawicielom Miast i Gmin Powiatu Wadowickiego, za  przekazanie wsparcia finansowego. Dziękujemy serdecznie wszystkim tym, którzy osobiście zaangażowani byli w realizację inwestycji dokładając wszelkich starań, aby zakończyć ją sukcesem.  Dziękujemy głównemu wykonawcy firmie Warbud SA za realizację prac budowlanych w tak krótkim czasie oraz na tak wysokim poziomie. Dziękujemy podwykonawcom za wszystkie wykonane prace i wsparcie po wykonaniu inwestycji. Ogromnie cieszy nas, że całość prac zakończyła się sukcesem. Teraz będziemy mogli szybciej diagnozować i skuteczniej leczyć naszych Pacjentów, a zakres działalności medycznej zostanie rozszerzony. Mamy nadzieję, że ta inwestycja przez lata posłuży naszym Pacjentom.

Nie sposób podziękować każdemu z osobna, dlatego jeszcze raz dziękujmy wszystkim tym, którzy na co dzień wspierali nas na każdym z etapów realizacji.

Scroll Up