Aktualności


Centrum Zdrowia Psychicznego “Przystań” w nowej odsłonie! Zapraszamy do nowej lokalizacji

Data:
Kategoria: Bez kategorii

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach informuje, że stworzyliśmy dla Państwa nowe miejsce, Centrum Zdrowia Psychicznego o symbolicznej nazwie „Przystań”, w którym od dzisiaj będziemy gościć naszych Pacjentów. Mamy świadomość, że otoczenie odgrywa bardzo istotną rolę, dlatego też w Centrum znajdują się komfortowe gabinety, w których Pacjenci mogą porozmawiać z lekarzem i terapeutą w dostosowanych do tego warunkach. Staraliśmy się  zapewnić intymność oraz swobodę Pacjentom, jak i pracującym tam specjalistom. Chcieliśmy przełamać trudny stereotyp i stworzyliśmy przytulane, jasne gabinety, wygodne przestrzenie, które mają wprowadzić poczucie ciepła i harmonii. Przygotowaliśmy gabinety dedykowane lekarzowi oraz psychologom. Stworzyliśmy również dla Państwa dużą salę dla potrzeb terapii grupowej.  W wyremontowanym kompleksie znajduje się także Punkt Zgłoszeniowo-Koordynacyjny Centrum Zdrowia Psychicznego.

Nowe gabinety zlokalizowane są  na drugim piętrze budynku Centrum Medycznego Powiatu Wadowickiego. Jednak, aby dostać się do gabinetów, należy udać się na pierwsze piętro, po czym kierować się w lewo (w stronę przeciwną do dotychczasowej lokalizacji Centrum Zdrowia Psychicznego, w kierunku Poradni dla Kobiet),  a następnie wejść klatką schodową na piętro 2.

Serdecznie zapraszamy Państwa do nowej lokalizacji. Mamy nadzieję, że Centrum stanie się dla Was bezpieczną przystanią w trudnych, czy burzliwych okresach i na życiowych zakrętach, które często niesie nam los.

Zapraszamy!

 

Scroll Up