Aktualności


Wizyta Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie neonatologii prof. dr hab.n. med. Ryszarda Lauterbacha w ZZOZ w Wadowicach

Data:
Kategoria: Bez kategorii

W środę 28.08.2019r. Konsultant Wojewódzki w dziedzinie neonatologii prof. dr hab.n. med. Ryszard Lauterbach odwiedził ZZOZ w Wadowicach. Pani Dyrektor ZZOZ w Wadowicach Beata Szafraniec podczas wizyty pokazała Oddziały: Noworodków i Wcześniaków, Ginekologiczno-Położniczy, salę porodową oraz nowoczesną salę do cięć cesarskich. Pan prof. dr hab.n. med. Ryszard Lauterbach obejrzał nowoczesne sprzęty medyczne, wyremontowane sale. Podczas spotkania zapoznał się również z prowadzoną działalnością medyczną Zespołu oraz planami dotyczącymi uzyskania II stopnia referencyjności na wizytowanych Oddziałach. Był pod dużym wrażeniem wyposażenia i rozwoju jaki dokonał się w wadowickim szpitalu, a także profesjonalnej opieki nad matką i dzieckiem.

Za wizytę w Szpitalu Powiatowym im. św. Jana Pawła II w Wadowicach Panu Konsultantowi Wojewódzkiemu prof.dr hab.n.med. Ryszardowi Lauterbachowi serdecznie dziękujemy.

Scroll Up