Aktualności


Spotkanie dla przedsiębiorców związane z budowaniem Strategii Rozwoju Powiatu Wadowickiego na lata 2021-2027.

Data:
Kategoria: Bez kategorii

Szanowni Państwo,

w związku z realizacją działań dotyczących budowania Strategii Rozwoju Powiatu Wadowickiego na lata 2021-2027 w imieniu Starosty Wadowickiego zapraszamy przedsiębiorców z naszego powiatu do udziału w warsztacie strategicznym. Spotkanie odbędzie się 8 października 2020 roku (czwartek) o godz. 14:00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wadowicach przy ul. Mickiewicza 24B (nowy budynek – I piętro).

Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu w proces tworzenia Strategii nie tylko pracowników Starostwa Powiatowego, lecz także mieszkańców regionu, przedstawicieli jednostek powiatowych, samorządów gminnych oraz partnerów społecznych i gospodarczych, wypracowany dokument stanie się drogowskazem wskazującym najważniejsze kierunki rozwoju powiatu na najbliższe siedem lat.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztacie strategicznym prosimy o zgłoszenie uczestnictwa do dnia 7 października br. (środa) do godz. 10:00 telefonicznie pod numerem: 33/873-42-76 lub mailowo na jeden z poniższych adresów: promocja@powiat.wadowice.pl, fundusze@powiat.wadowice.pl.

Raz jeszcze serdecznie zapraszamy!

Scroll Up