Aktualności


Podziękowania za pomoc finansową dla wszystkich Darczyńców

Data:
Kategoria: Bez kategorii

Szanowni Państwo,

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach składa serdeczne podziękowania dla wszystkich Darczyńców za wsparcie i okazany Dar Serca w tym trudnym dla nas wszystkich czasie epidemii.

W szczególny sposób dziękujemy firmie Maspex, która przekazała nam dar wyjątkowy. To nie tylko i nie tyle środki finansowe oraz rzeczowe, ale wyraz solidarności, wsparcia i zrozumienia dla naszej, wymagającej pracy. Przekazana żywność zostanie wykorzystana w przygotowywaniu posiłków dla Pacjentów i Pracowników Szpitala, środki finansowe przeznaczymy na zakup środków ochrony osobistej dla Pracowników jednostki: lekarzy, pielęgniarek, ratowników, pracowników laboratoriów diagnostycznych i wielu innych. Dar, przekazany nam w okresie, w którym większość podmiotów gospodarczych będzie musiała zmierzyć się z szeregiem ryzyk i problemów we własnej działalności, jest tym bardziej cenny i stanowi wyraz, tak ważnego w trudnych chwilach, altruizmu.

Dziękując firmie Maspex, wyrażam także wdzięczność wszystkim podmiotom, tym dużym, tym małym, a także osobom indywidualnym, za to, że dzięki maseczkom, przyłbicom, fartuchom, my, pracownicy Szpitala w Wadowicach, nasze rodziny i nasi Pacjenci otrzymujemy od Was poczucie bezpieczeństwa.

„Prawdziwym bogactwem człowieka jest całe dobro, jakie czyni dla świata.”

Barbara Bulanowska
Dyrektor Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach

Scroll Up