Aktualności


II Bal Charytatywny “Dar Serca”

Data:
Kategoria: Bez kategorii

DZIĘKUJEMY!

W dniu 23 lutego 2019 r. odbył się II Bal Charytatywny „Dar Serca” organizowany przez Dyrektora Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach Beatę Szafraniec, pod honorowym patronatem Starosty Wadowickiego Eugeniusza Kurdasa oraz Burmistrza Wadowic Bartosza Kalińskiego.

Na Bal przybyło wielu znakomitych gości o „wielkim sercu”. Bal poprowadził Mirosław Riedel, konferansjer, który przywitał zebranych wzruszającymi słowami: “Jesteśmy tutaj nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla innych, tych, którzy będąc dziś nieobecnymi bardzo potrzebują naszych gorących serc. Cieszę się, że jest nas aż tak dużo – może to oznaczać tylko jedno, że mimo swej złudności, znoju i rozwianych marzeń jest to piękny świat.”

Gwiazdą wieczoru był Jacek Kawalec, aktor teatralny, filmowy i dubbingowy, a także prezenter telewizyjny. Pierwszy prowadzący programu rozrywkowego „Randka w ciemno”. Uczestnik programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wystąpili również: Oliwia Szafraniec oraz uczniowie Szkoły Muzycznej „YAMAHA”: Kuba Karasiński i Konrad Struzik.

Ten wspaniały bal mógł odbyć się tylko dzięki licznym darczyńcom.

 

Darczyńcy, którzy przekazali przedmioty na licytację:

 • Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Pan Andrzej Duda oraz Pierwsza Dama Pani Agata Kornhauser-Duda,
 • Szkoła Muzyczna YAMAHA z Wadowic,
 • Lokali artyści, którzy przekazali przedmioty na licytację:
  • Grzegorz Giermek,
  • Sylwia Prażmowska-Kulig,
  • Rafał Lenart,
  • Elżbieta Siwek,
  • Katarzyna Rychlik.

 

Tort ufundowała cukiernia:

 

Na poczęstunek zaprosiły firmy:

 

Gospodarz Balu:

Młyn Jacka Hotel&Spa Jaroszowice

 

Wszystkie zebrane środki finansowe będą wsparciem dla działań prowadzonych przez nasz Szpital na rzecz naszych Pacjentów.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Panu Eugeniuszowi Kurdasowi Staroście Wadowickiemu oraz Bartoszowi Kalińskiemu Burmistrzowi Wadowic, którzy objęli honorowym patronatem II Bal Charytatywny oraz gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością i wszystkim darczyńcom oraz osobom, które przyczyniły się do zorganizowania
II Balu Charytatywnego “Dar Serca”. Gorąco dziękujemy Radnemu Sejmiku Wojewódzkiego Panu Rafałowi Stuglikowi oraz Właścicielowi firmy NOWOSTYL i Radnemu Powiatowemu Panu Mirosławowi Sordyl za przekazany „Dar Serca”.

II Bal Charytatywny “ DAR SERCA” nie odbyłby się, gdyby nie ludzie wielkiego serca:
“Człowiek jest wielki, nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.

Dziękujemy! 🙂

Scroll Up