Aktualności


12 listopada 2018 roku:

  • Centralne Laboratorium będzie przyjmować Pacjentów ambulatoryjnych w godzinach od 7:00 do 10:00.
  • Kasa Główna ZZOZ będzie nieczynna.
  • pion administracyjny nie będzie pracował.
  • Podstawowa Opieka Zdrowotna będzie nieczynna. Świadczenia opieki zdrowotnej w ramach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą realizowane od godziny 800 do 800.

Nasz lekarz Marta Jędra została Pediatrą Roku powiatu wadowickiego w Wielkim Plebiscycie Medycznym – Hipokrates Małopolski 2018 – Gratulujemy!


NOWA KARETKA DLA SZPITALA.


Poradnia Dermatologiczna – porady odpłatne – SERDECZNIE ZAPRASZAMY


Dyrektor ZZOZ w Wadowicach informuje, że nie ponosi odpowiedzialności za zgodność treści informacji ze stanem faktycznym wszelkich zapisów dotyczących ZZOZ w Wadowicach, które ukazują się na innych stronach internetowych i nie są autoryzowane.

Bez kategorii Data publikacji 31 października 2018

Nowa karetka dla szpitala

W dniu 31.10.2018r. nastąpiło poświęcenie przez Kapelana Szpitala o. Bogdana Smolińskiego nowej karetki wraz z wyposażeniem, która od tej pory służyć będzie mieszkańcom powiatu wadowickiego. Mimo trudnej sytuacji finansowej ZZOZ w Wadowicach, dzięki dofinansowaniu ze czytaj dalej…

Bez kategorii Data publikacji 13 lipca 2018

Ach! Co to był za Bal…

I charytatywny Bal “Dar serca” za nami! Wspaniała zabawa, wielu znamienitych gości i co najważniejsze, szczytny cel który przyświeciał organizatorom, sprawiają, iż już dzisiaj można powiedzieć, że czekamy na kolejne edycje. Inicjatorem i pomysłodawcą tego czytaj dalej…

Scroll Up