Aktualności

PORADNIA REHABILITACYJNA - ZAPRASZAMY WE WTORKI I CZWARTKI      * * *      PORADNIA MEDYCYNY PRACY - SZYBKO I TANIO      * * *      SZPITAL W WADOWICACH W I POZIOMIE "SIECI SZPITALI"      * * *      WSZYSTKIE SOBOTY W LIPCU I SIERPNIU LABORATORIUM NIECZYNNE DLA PACJENTÓW AMBULATORYJNYCH      * * *      NOWA LOKALIZACJA ODDZIAŁU WEWNĘTRZNEGO II – PAWILON E II PIĘTRO      * * *      NOWA LOKALIZACJA ODDZIAŁU WEWNĘTRZNEGO I – PAWILON C II PIĘTRO      * * *      NOWA KARETKA DLA SZPITALA      * * *      ODDZIAŁ NOWORODKÓW I WCZEŚNIAKÓW - PAWILON E III PIĘTRO      * * *      ODCINEK POŁOŻNICZY Z BLOKIEM PORODOWYM - PAWILON E III PIĘTRO      * * *      ODCINEK GINEKOLOGICZNY Z IZBĄ PRZYJĘĆ - PAWILON C III PIĘTRO

Sprawdź, jak wyglądają gabinety zabiegowe po remoncie!

Pragniemy, by nasz pacjent odzyskiwał zdrowie w atmosferze bezpieczeństwa i zaufania w oparciu o profesjonalizm świadczonych usług rozumiany jako połączenie wiedzy i umiejętności oraz zaangażowania pracowników w dyscyplinach zabiegowych.

W Powiatowej Przychodni Specjalistycznej wyremontowano 7 gabinetów zabiegowych.

Zmiana wyglądu pomieszczeń znacznie wpłynęła na poprawę klimatu, samopoczucia i bezpieczeństwa pacjentów. W gabinetach zastosowano barwy podkreślające laboratoryjną czystość oraz sprzyjające skupieniu podczas pracy wykonywanej przez lekarza i pielęgniarkę. Dokonano również wymiany oświetlenia, co nie pozostaje bez wpływu, na jakość diagnozy medycznej.

mgr Renata Gnojek, Koordynator Powiatowej Przychodni Specjalistycznej w Wadowicach

- Naszym celem jest maksymalne obniżenie stresu towarzyszącego wszelkim zabiegom i badaniom diagnostycznym. Dążymy do osiągnięcia założonego celu poprzez usługi profesjonalnej i miłej kadry oraz wysoki poziom sanitarno-epidemiologiczny otoczenia w trakcie wykonywania procedur medycznych. Staramy się, aby nasi Pacjenci wychodzili od nas zadowoleni i z poczuciem uzyskanej pomocy. Każdemu Pacjentowi zapewniamy tą samą jakość usług, wynikającą z doświadczenia i organizacji naszego zespołu – podkreśla Renata Gnojek, koordynator przychodni specjalistycznych.

Estetyczny wizerunek gabinetu zabiegowego nabiera szczególnej wagi ze względu na swe przeznaczenie. Jego wnetrze powinno być dostosowane, tak aby spełniało współczesne normy i wymagania, a jednocześnie cieszyło wzrok osób w nim przebywających.

W gabinetach diagnostyczno - zabiegowych wykonywane są usługi zlecane przez naszych lekarzy specjalistów. Zakres badań jest szeroki: EKG, pomiar RR i tętna, spirometrii, pomiary ciśnień, i glikemii, iniekcje podskórne, dożylne, domięśniowe, wlewy kroplowe, szczepienia, testy alergologiczne, usuwanie szwów, zmiany opatrunków, zabiegi kriochirurgi, zabiegi laryngologiczne, okulistyczne, ginekologiczne, chirurgiczne oraz ortopedyczne, porady merytoryczne oraz nadzór nad pacjentem z cukrzycą.

Pragniemy, by nasz pacjent odzyskiwał zdrowie w atmosferze bezpieczeństwa i zaufania w oparciu o profesjonalizm świadczonych usług rozumiany jako połączenie wiedzy i umiejętności oraz zaangażowania pracowników w dyscyplinach zabiegowych

Estetyczny wizerunek gabinetu zabiegowego nabiera szczególnej wagi ze względu na swe przeznaczenie. Jego wnętrze powinno być dostosowane, tak aby spełniało współczesne normy i wymagania, a jednocześnie cieszyło wzrok osób w nim przebywających.

 

Aktualność redagowana 2013-09-30 11:47:14 przez Elżbieta Machoczek-Harris

Kontakt

Centrala

33 87 21 200

33 87 21 300

Fax

33 82 34 687

Sekretariat dyrekcji

33 87 21 280

33 82 33 165

Adres:

Zespół Zakładów Opieki
Zdrowotnej w Wadowicach
ul. Karmelicka 5
34-100 Wadowice

Linki

 


Copyright © 2013 - 2017 ZZOZ w Wadowicach

405 / 412593

Projekt: Elżbieta Machoczek-Harris